Contact Us

Na jakoukoli otázku odpovíme telefonicky nebo prostřednictvím e-mailové komunikace.

Máte zájem o dovolenou snů? Zarezervujte si na naší webové stránce preferované datum dovolené nebo nám pošlete datum a čas vašeho příjezdu a domluvíme se

Potřebujete pomoci s rezervací vašeho pobytu? Kontaktujte nás!

Pokud jste nenalezli veškeré informace na našich stránkách či u agentury zprostředkující pobyt v našich vilách či pokud máte další dotazy nebo požadavky, neváhejte, prosím, nás kontaktovat.

Informujte nás, prosím, o vaší potřebě individuálního check in či check out (mimo oficiálně stanovené hodiny) dopředu.

  • Přímý kontakt
    • Jadranska magistrala 22
    • 23211 Drage, Pakoštane, Croatia
  • Telefon
  • E-mail
    • Chcete k nám nakouknout bez osobní návštěvy? Podívejte se na naše sociální sítě
CONTACT FORM

Jak bude vypadat Váš příjezd (check in) do Buqez Resort?

Oficiální check in: 15.00 – 16:00

Brána Buqez Resortu je otevírána dálkově recepcí Buqez Resort, nikoli automaticky. Jedná se o soukromý resort a toto opatření je zvoleno pro zajištění vašeho klidu a bezpečnosti.
Na recepci Buqez Resortu vás přivítá přátelský, chorvatský personál, hovořící zejména anglicky. Po nezbytných přihlašovacích formalitách, úhradě poplatků (viz zde), předání klíčů a nahlášení předpokládaného data a hodiny vašeho odjezdu vás personál recepce ochotně nasměřuje do vaší vily a ukáže vám vaše osobní parkovací místo uvnitř resortu. K vile můžete dojet autem, tak aby vaše zavadla měla tu nejkratší cestu do vily. Jakmile se zabydlíte, prosím, odvezte vaše auto na určené parkovací místo. Vozidla u vil by rušila klid během vašeho pobytu vás i vašich sousedů. Vozidlem můžete kdykoli k vile opětovně přijet, např. při vykládání nákupu potravin či při odjezdu pro opětovné naložení zavazadel. Klíče nemusíte, pokud to nepovažujete za nezbytné (např. z důvodu obavy o jejich ztrátu – viz zde) odevzdávat na recepci při opuštění resortu např. na výlet.
Zaparkování vozidla po příjezdu můžete využít opětovně k návštěvě recepce Buqez Resort. Zde se vám dostane dostatek informací pro vaši orientaci v Buqez Resort a jeho okolí. Personál recepce vám rád zodpoví vaše dotazy, pokud to bude možné, uspokojí vaše dodatečné požadavky a případně pomůže i s organizací vašich výletů nebo sportovních aktivit.


Recepce Buqez Resort
Pracovní doba: 0:00h - 24:00hJak bude vypadat váš odjezd (check out) z Buqez Resortu?

Oficiální check out: 10.00 – 11:00

Včasně před stanoveným termínem vašeho odjezdu z Buqez Resort, prosím, navštivte recepci a potvrďte termín vašeho odjezdu. Recepce provede kontrolu vily, vyrovná s vámi případné poplatky a kauce. V případě odjezdu mimo stanovené hodiny pro check out, dohodněte, prosím, váš odjezd s personálem recepce.


Mapa EN