Členské výhody

0 % starostí, 100 % dovolené

Ušetřete si co nejvíce starostí a opravdu si odpočiňte. Nachystali jsme pro vás výhody, které vám dovolí úplně vypnout hlavu. Stát se členem je naprosto jednoduché! Jediné co pro něj musíte udělat je rezervovat si pobyt přes www.buqez.eu.

ENC karta se slevou nebo zdarma

Jezdíte do Chorvatska pravidelně autem? Pak je tato výhoda přesně pro vás.

ENC je krabička pro bezkontaktní placení mýta v Chorvatsku. Elektronická platba je pohodlná a navíc vám ušetří čas i peníze, a to více než 21 % mýtných nákladů. U nás máte 5 % slevu na nákup ENC či jeho pořízení zcela zdarma při rezervaci pobytu na 14 a více dní.

ENC si můžete koupit na webu enc-hr.com. V košíku zadejte kód „BUQEZ“ a získáte slevu 300 Kč.

Rectangle 47 | Členské výhody

Doplňkové služby vám na míru

Odvoz z/na letiště

Ze Zadaru i Splitu zajistíme odvoz z/na letiště za výhodnou cenu. Pokud si od nás půjčíte auto na celou dobu pobytu, cena za odvoz se ještě sníží.

Zapůjčení auta

Na daný termín, nebo jen na určité dny vám zapůjčíme spolehlivá auta, která máme k dispozici.

Elektrická kola

Užijte si Chorvatsko na kolech. Pro členy BUQEZ clubu je cena půjčovného jen 15€/den na osobu.

Služby překladatele

Pakliže se ocitnete v situaci, která vyžaduje znalost Chorvatštiny, Angličtiny, nebo Němčiny, jsme vám k dispozici.

Rectangle 18 1 | Členské výhody

Sleva na všechny zážitky

Naplánujte si celou dovolenou na jednom místě. Všechny aktivity pro členy BUQEZ.eu jsou se slevou 5 %.

Jak to funguje?

V záložce Zážitky si vyberte mezi aktivitami, kterými si chcete svůj pobyt obohatit. Vyplníte kontaktní formulář na konci stránky a do 48 hodin se vám ozveme s potvrzením rezervace.

Jakmile rezervaci potvrdíme, pošleme vám kód na 5% slevu. Ten použijete při platbě zážitku přímo u jeho poskytovatele. A už se jen těšíte.

Rectangle 22 4 | Členské výhody

Pohádková dovolená

Po dohodě vám připravíme dovolenou, která vám ukáže, že žádný sen není nesplnitelný.

Naplánování výletů

Ať už toužíte po dobrodružství v divoké přírodě nebo prozkoumávání historických památek, jsme tu pro vás. Připravíme rozmanitý itinerář plný vzrušujících zážitků a za lepší cenu u poskytovatelů.

Gastronomické dobrodružství

Díky našim znalostem a místním kontaktům objevíte tajemství místní kuchyně. Co může být lepšího, než výlet s gastronomickým zážitkem na konci?

Rectangle 25 1 | Členské výhody
Rectangle 22 5 | Členské výhody

Voucher do Beach baru BUQEZ

Chceme vám poděkovat za vaši rezervaci u nás na buqez.eu a přivítat vás tak, jak se patří. Proto jsme pro vás připravili speciální voucher na „Wellcome Drink“ v našem Beach Baru BUQEZ v hodnotě 20 €.

Voucher je k dispozici pouze pro hosty, kteří rezervují přes naši oficiální stránku. Při příchodu na recepci BUQEZ camp si vyzvedněte váš voucher od našeho recepčního. V Beach Baru BUQEZ si potom vyberte svůj „Wellcome Drink“.

Rectangle 22 | Členské výhody

Dárkový balíček s lokálními výrobky

Chcete si přivést domů kousek středomoří? Balíček s olivovým olejem, džemy, olivami a dalšími pochutinami je tím pravým pro vás. Pokud se ubytujete v BUQEZ na 14 a více dní, získáte balíček zcela zdarma.

Rectangle 22 6 | Členské výhody