Vila 79

Máte vytříbený vkus, žijete bez kompromisu a berete jen to nejlepší. Máte rádi glamping? Tak to jste u nás správně. Villa 79 vám nabízí ten nejlepší výhled na národní park Kornati. Ať východ, či západ slunce, každý pohled je prostě famózní.

Villa 79 je uzpůsobena komfortně pro 6 dospělých osoby, případně 2 dospělé osoby a čtyři děti. Villa se skládá z obývací části, ve které je pohovka, TV s playstation a barový stůl s židlemi. V kuchyňské části je k dispozici, myčka nádobí, kávovar, varná konvice, topinkovač, mikrovlnná trouba s grilem, lednice s mrazicím boxem a varná deska. Na kuchyň navazuje sociální zázemí a dva pokoje. V jednom pokoji je dvoulůžko 160 x 200, v druhém dvě palandy vždy 80 x 200.

Objekt je klimatizovaný a je nekuřácký.

Na terase je venkovní sezení, vedle terasy se nachází elektrický gril a solární sprcha.

You have a refined taste; you live without compromise and you only enjoy the best. Do you like glamping? You came to the right place. Villa 79 offers the best view of the Kornati National Park. Be it sunrise or sunset, every view is simply fabulous.

Villa 79 is made to comfortably accommodate 6 adults, or 2 adults with 4 children. It consists of a living area with a sofa, a TV with a PlayStation and a dining table with chairs. The kitchen includes a dishwasher, coffee maker, kettle, toaster, microwave with a grill, a refrigerator with a freezer, and a hob. The kitchen is connected to the bathroom and two bedrooms. One bedroom includes a double bed 160cm x 200cm, the other have two bunk beds 80cm x 200cm.

The villa is air conditioned and is non-smoking.

Outside, the terrace includes a cosy seating area, next to which there is an outdoor electric grill and a solar-powered shower.

Sie haben einen rafinierten Geschmack, Sie leben ohne Kompromisse und Sie entscheiden sich immer für das Beste? Dann sind Sie hier richtig. Die Villa 79 bietet Ihnen den besten Blick auf den Kornati-Nationalpark. Ob Sonnenaufgang oder Sonnenuntergang, jede Aussicht ist einfach spektakulär.

Die Villa 79 ist bequem für 6 Erwachsene oder 2 Erwachsene und vier Kinder geeignet. Die Villa besteht aus einem Wohnbereich mit Sofa, einem Fernseher mit Playstation und einer Bar mit Stühlen. In der Küche gibt es Geschirrspüler, Kaffeemaschine, Wasserkocher, Toaster, Mikrowelle mit Grill, Kühlschrank mit Gefrierfach und Herd. Die Küche ist mit dem Bad und zwei Zimmern verbunden. Ein Zimmer verfügt über ein Doppelbett 160 x 200, das andere hat Stockbetten 80 x 200.

Das Gebäude ist klimatisiert und rauchfrei.

Es gibt einen Sitzbereich im Freien auf der Terrasse, neben der Terrasse gibt es einen elektrischen Grill und eine Solardusche.

Room Features

  • Gril
  • Wi-Fi
  • Myčka na nádobí Smeg
  • Vysavač
  • Trezor
  • TV
  • Houpací křeslo
  • Playstation 4 pro+

Dostupnost