Buqez Frontline Villa

Vila 25

"Pokud existuje ráj na zemi, tak jeden z nich se nachází právě tady"

Jiří, Ostrava

Luxusní vila s dvěmi ložnicemi

Máte vytříbený vkus, žijete bez kompromisu a berete jen to nejlepší. Máte rádi glamping? Tak to jste u nás správně. Villa 25 vám nabízí ten nejlepší výhled na národní park Kornati. Ať východ, či západ slunce, každý pohled je prostě famózní.

Villa 25 je uzpůsobena komfortně pro 4 dospělé osoby, případně 2 dospělé osoby a tři děti. Villa se skládá z obývací části, ve které je pohovka, TV s playstation a jídelní stůl s židlemi. V kuchyňské části je k dispozici, myčka nádobí, kávovar, varná konvice, topinkovač, mikrovlnná trouba s grilem, lednice s mrazicím boxem a varná deska. Na kuchyň navazuje sociální zázemí a dva pokoje. V každém pokoji je dvoulůžko, jednou 160 x 200, druhé 180 x 200.

Objekt je klimatizovaný a je nekuřácký.

Na terase je venkovní sezení, vedle terasy se nachází elektrický gril a solární sprcha. K zázemí patří soukromý úsek pláže včetně vlastní podesty na opalování a odpočinek. Pod domem, v úložném boxu, jsou k dispozici lehátka a jiné drobnosti, které vám zpříjemní pobyt u nás.

You have a refined taste; you live without compromise and you only enjoy the best. Do you like glamping? You came to the right place. Villa 25 offers the best view of the Kornati National Park. Be it sunrise or sunset, every view is simply fabulous.

Villa 25 is made to comfortably accommodate 4 adults, or 2 adults with 3 children. It consists of a living area with a sofa, a TV with a PlayStation and a dining table with chairs. The kitchen includes a dishwasher, coffee maker, kettle, toaster, microwave with a grill, a refrigerator with a freezer, and a hob. The kitchen is connected to the bathroom and two bedrooms. Each bedroom includes a double bed, one smaller at 160cm x 200cm, the other larger at 180cm x 200cm.

The villa is air conditioned and is non-smoking.

Outside, the terrace includes a cosy seating area, next to which there is an outdoor electric grill and a solar-powered shower. The property also benefits from having its own section of the beach inclusive of a landing for sunbathing and relaxation. There are sunbeds and other small items placed in the storage box underneath the house to make your stay with us ever so slightly more pleasant.

Sie haben einen rafinierten Geschmack, Sie leben ohne Kompromisse und Sie entscheiden sich immer für das Beste? Dann sind Sie hier richtig. Die Villa 25 bietet Ihnen den besten Blick auf den Kornati-Nationalpark. Ob Sonnenaufgang oder Sonnenuntergang, jede Aussicht ist einfach spektakulär.

Die Villa 25 ist bequem für 4 Erwachsene oder 2 Erwachsene und drei Kinder geeignet. Die Villa besteht aus einem Wohnbereich mit Sofa, einem Fernseher mit Playstation und einem Esstisch mit Stühlen. In der Küche gibt es Geschirrspüler, Kaffeemaschine, Wasserkocher, Toaster, Mikrowelle mit Grill, Kühlschrank mit Gefrierfach und Herd. Die Küche ist mit dem Bad und zwei Zimmern verbunden. Jedes Zimmer verfügt über ein Doppelbett, eines 160 x 200, das andere 180 x 200.

Das Gebäude ist klimatisiert und rauchfrei.

Es gibt einen Sitzbereich im Freien auf der Terrasse, neben der Terrasse gibt es einen elektrischen Grill und eine Solardusche. Zu den Einrichtungen gehört ein privater Strandabschnitt, einschließlich eines eigenen Liegeplatzes zum Sonnen und Entspannen. Unter dem Haus in der Aufbewahrungsbox befinden sich Sonnenliegen und andere kleine Gegenstände, die Ihren Aufenthalt bei uns angenehmer machen.

Room Features

  • Gril
  • Wi-Fi
  • Myčka na nádobí Smeg
  • Vysavač
  • Trezor
  • TV
  • Houpací křeslo
  • Playstation 4 pro+

Dostupnost